Od 2012r. postanowiliśmy przetwarzać owoce, które z ogromną pieczołowitością sami pielęgnujemy od etapu pąków kwiatowych aż po zbiór dorodnych owoców. W ten sposób podjęliśmy decyzję o produkcji naturalnych soków owocowych i warzywnych tłoczonych metodą tradycyjną. Jednak marzenia o własnej tłoczni soków zrealizowaliśmy dopiero w 2014r.
Nasz sok adresowany jest do konsumentów ceniących sobie zdrową, wysokiej jakości żywność.

Nasze gospodarstwo sadownicze nie jest duże co pozwala nam samodzielnie dbać o jak najlepszą jakość owoców, a także soków, które tłoczymy. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość produktów, gdyż firmujemy go własnym nazwiskiem i pracujemy na dobrą opinię konsumentów.

W Smakach Ogrodu zajmujemy się również usługowym tłoczeniem soków. Możemy je wykonać z Twoich lub naszych owoców. Jabłka, gruszki lub inne owoce w przydomowych ogrodach często są marnowane lub sprzedawane za niewielkie pieniądze. A wystarczy je zebrać, przywieźć do nas, a my “od ręki” przetworzymy je na pyszny sok, którego smakiem będziesz się rozkoszować przez długie, zimowe miesiące. Zastanów się: Czy nie warto połączyć przyjemne z pożytecznym?

Ceny usługowego tłoczenia uzależnione są od ilości surowca i wielkości opakowania.
Soki nalewane są w worki typu bag-in-box o pojemności 3l i 5l. Można u nas również zakupić kartony.

 „Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. Rozszerzenie działalności Przedsiębiorstwa Przemysłowo Handlowego „Smaki Ogrodu” Edyta Kot poprzez rozbudowę linii technologicznej, mająca na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej oraz wprowadzenie nowego asortymentu produktów współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020